החזרי מס לשכירים (ולעצמאים)

הידעתבמידה והנך שכיר המקבל תלוש משכורת סביר להניח שאת\ה חלק מ- 90% מהשכירים אשר מגיע להם החזרי מס בסך ממוצע של 8,000 ₪ עבור הכנסותיהם משנים קודמות. יחד עם זאת, מס הכנסה מאפשר קבלת החזרי מס לתקופה של 6 שנים אחרונות בלבד. ולכן כדי לא לאבד החזרים המגיעים לכם בעקבות חוקי התישנות חשוב במיוחד לפנות למשרדנו, המתמחה בין השאר בהחזרי מס, כדי לבצע בדיקת זכאות ובמידה וקיימת לקבל החזרי מס המגיעים לכם ישירות לחשבון הבנק שלכם!

ייחודיות משרדנו היא בכך שבשונה ממשרדים אחרים אשר נעזרים ביועצי מס אצלינו כל השירותים נבחנים ונבדקים עי רואי חשבון מוסמכים, וזאת על מנת להבטיח את האיכות והמקצועיות הנדרשת בנושא הרגיש, שהוא החזרי המס שלכם.

באופטימל תהנו מ-

  • בדיקת זכאות ופתיחת תיק בחינם! התשלום רק במידה וקיבלתם החזר!

  • בדיקת הזכאות להחזר המס תעשה עי רואה חשבון מוסמך, מקצועי ובעל ניסיון.

  • עריכת הדוחות, הגשתם והמעקב אחר הייצוג והטיפול מול רשות המסים ייעשו במקצועיות

והאחריות הנדרשת מרואי חשבון על מנת להניב לכם את החזר המס המקסימלי.

  • בנוסף למשרדנו סניפים בכל רחבי הארץ עם מחלקות נוספות אשר עוסקות בין השאר גם בייצוג עצמאים וחברות מול מס הכנסה מעמ וביטוח לאומי, חשבות שכר, דוחות שנתיים ודוחות כספיים, ביקורת חברות פרטיות, הצהרות הון, ניהול חשבונות. לפיכך במידה ואחד או יותר מהללו רלוונטי עבורכם נשמח לקיים גם פגישת היכרות.

 איך מתחיליםפשוט מאוד.

מלאו את הטפסים בקישור המצורף ופקסס למספר המופיע על גביהם (153-778996447)

לאחר השלמת מסמכים בהתאם לשאלון (אשר יכולה להתבצע על ידיכם ולעיתים אף על ידינו במקומכם), כל שיוותר לכם לעשות הוא להמתין לקבלת ההחזר ישירות לחשבון הבנק שלכם, ולזכור שהתשלום עבור השירות הוא רק לאחר שקיבלתם החזר!

נגישות