החזרי מס לשכירים (ולעצמאים)

הידעת? במידה והנך שכיר\ה המקבל תלוש משכורת יתכן שאת\ה חלק מ- 90% מהשכירים אשר מגיע להם החזרי מס בסך ממוצע של 8,000 ₪ עבור הכנסותיהם משנים קודמות. יחד עם זאת, מס הכנסה מאפשר קבלת החזרי מס לתקופה של 6 שנים אחרונות בלבד. ולכן כדי לא לאבד החזרים המגיעים לכם בעקבות חוקי התישנות חשוב במיוחד לפנות למשרדנו, המתמחה בין השאר בהחזרי מס, כדי לבצע בדיקת זכאות ובמידה וקיימת לקבל החזרי מס המגיעים לכם ישירות לחשבון הבנק שלכם!

ייחודיות משרדנו היא בכך שבשונה ממשרדים אחרים אשר נעזרים ביועצי מס אצלינו כל השירותים נבחנים ונבדקים ע”י רואי חשבון מוסמכים, וזאת על מנת להבטיח את האיכות והמקצועיות הנדרשת בנושא הרגיש, שהוא החזרי המס שלכם.

במשרדנו תהנה מ-

  • בדיקת הזכאות להחזר המס תעשה ע”י רואה חשבון מוסמך, מקצועי ובעל ניסיון.
  • עריכת הדוחות, הגשתם והמעקב אחר הייצוג והטיפול מול רשות המסים ייעשו במקצועיות והאחריות הנדרשת מרואי חשבון על מנת להניב לכם את החזר המס המקסימלי.
  • בנוסף למשרדנו סניפים בכל רחבי הארץ עם מחלקות נוספות אשר עוסקות בין השאר גם בייצוג עצמאים וחברות מול מס הכנסה מע”מ וביטוח לאומי, חשבות שכר, דוחות שנתיים ודוחות כספיים, ביקורת חברות פרטיות, הצהרות הון, ניהול חשבונות, תכניות ביטוח וחיסכון. לפיכך במידה ואחד או יותר מהללו רלוונטי עבורכם נשמח לקיים גם פגישת היכרות.

איך מתחילים ? צרו קשר! טלפון 077-8996980 מייל tax@optimal-ins.co.il פקס שמספרו 04-6611063.

* השירות נעשה על ידי מנדרין אחזקות בע”מ בשת”פ עם גבריאל לוי רואי חשבון.

נגישות