סיוע וליווי בקבלת מימון ואשראי

מערך אופטימל פתרונות לעסקים עומד לרשות בעלי העסקים הקטנים והבינוניים בליווי לקבלת הלוואה מקרנות ו/או מבנקים המציעים הלוואות בערבות המדינה

החל ממשבר הקורונה, עסקים רבים מתקשים בגיוס אשראי, התזרים נפגע, ההשקעה בפיתוח העסק לא מתאפשרת ורבים אף קורסים כלכלית. לאור זאת הממשלה אישרה באמצעות משרד האוצר סל הטבות שאחת מהן מטרתה לסייע לעסקים קטנים ובינוניים בגיוס מימון ואשראי. אך הבעיה היא שרוב העסקים לא יודעים כיצד לגשת נכון לתהליך ומעבר לבזבוז זמן רב בבירורים וסחבת בירוקרטית מתישה הכרוכה בלא מעט התרוצציות ומסמכים. פשוט עושים זאת לא נכון ומפספסים חלון הזדמנויות נדיר להלוואה ייחודית. 

לצורך כך הקמנו מערך מומחים מקצועי של כלכלנים ורואי חשבון אשר מכירים את התהליך על בוריו. הצוות שלנו יכין ויגיש עבורך את כל המסמכים, יחד עם תכנית עסקית לקרנות הרלוונטיות על פי דרישותיהן השונות. הכל כדי להציג את פוטנציאל העסק שלך בצורה מיטבית כדי למקסם את הסיכויים לקבל הלוואה בתנאים משתלמים, ללא טירטורים ובזמן קצר. המסלול מתאים ליזמים חדשים המעוניינים להשיג מימון להקמת עסק חדש או לבעלי עסק קיים המעוניינים במימון לטובת השקעה בפיתוח העסק.

מה כוללים שירותי הייעוץ והסיוע שאתם נותנים?

כאמור במסגרת השירות תקבלו ליווי צמוד של מומחים בתחום שיבחנו את נתוני העסק שלכם, יבצעו בדיקת היתכנות ראשונית לקבלת הלוואה ויסייעו לכם לאתר את מקורות המימון המתאימים ביותר. נסייע בהכנת המסמכים ובניית תכנית עסקית מקצועית שתעזור להציג את הפוטנציאל של העסק בצורה שאי אפשר לסרב לה. בדרך זו תוכלו להגדיל את הסיכויים לקבל מימון ולעשות זאת בזמן קצר. ככלל התהליך מורכב מהשלבים הבאים: 

  1. ניתוח נתוני העסק ובחינת עמידה בתנאי הסף של הקרנות השונות.
  2. ביצוע הערכה סיכויי ההצלחה לקבלת מימון ואיתור הקרן המתאימה ביותר לעסק שלכם.
  3. הכנת תכנית עסקית, יחד עם בעל העסק, להגשה לקרן הרלוונטית.
  4. ליווי מלא בתהליך כולל סיוע בגיבוש המסמכים הנדרשים, מתן תשובות לשאלות הקרן.
  5. במידת הצורך, ליווי לפגישות עם נציגי הקרן / הבנק והגשת ערעור.

כמה עולה השירות?

העלות היא על בסיס הצלחה בלבד למעט תשלום מינימלי בגין בדיקת היתכנות ודירוג אשראי בתחילת התהליך בסך 585 ש"ח. אם עברת את בדיקת ההיתכנות בהצלחה התשלום בגין השירות הוא על בסיס הצלחה בלבד בגובה 1% מגובה ההלוואה.

לייצרת קשר שלחו מייל: [email protected]

או חייגו: 077-8996999

השירות ניתן באמצעות חב' גרין קלאבס בע"מ ח.פ. 513834598