ביטוח חיים – לדאוג ליקרים לנו מכל

ביטוח חיים – לדאוג ליקרים לנו מכל


התחתנתם? נולד לכם ילד? מה יותר טבעי מלרצות להגן על היקרים לכם מכל ולדאוג לרווחתם הכלכלית במקרה של אסון חלילה?


ירון משיח | פורסם 30/03/2016 16:22
_ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _מי מאיתנו רוצה לקחת סיכון על חשבון המשפחה שלו? האין זה אך טבעי שנרצה להגן על היקרים לנו מכל? על התלויים בנו? כאשר חס וחלילה מתרחש אסון המכוסה בביטוח החיים, חברת הביטוח משלמת לך או למשפחתך את סכום הביטוח אותו רכשת.


ביטוח חיים מבטיח כי במקרה מוות של המבוטח – היורשים החוקיים שלו או אלה אותם הגדיר מיוזמתו בפוליסת הביטוח. יקבלו סכום כסף בין אם בדמות מענק חד פעמי ובין אם כקצבה חודשית. כך הם יצליחו לשמור על חוסן כלכלי ועל רמת החיים אליה הורגלו ולא יצטרכו להתמודד עם משבר כלכלי עמוק, בנוסף על הקושי הנפשי של האובדן.


כאשר באים לבחור את גובה הכיסוי הביטוחי – קרי סכום הפיצוי במקרה הביטוח. מומלץ להתחשב במספר פרמטרים, בניהם כמות הנפשות במשפחה, גילם, מצבם הסוציו-אקונומי, התחייבויות שונות, רמת השכר של המבוטחים ועוד


חברות הביטוח מציעות מגוון רחב של פוליסות לביטוח חיים והתחרות בשוק גדולה ובסופו של דבר משרתת את הלקוחות

להשוואת מחירים וקבלת ההצעה המשתלמת ביותר בישראל בתחום ביטוחי החיים לחצו כאן<<


וזה גם מוכר במס


בכדי לעודד את תושבי ישראל להפקיד כספים בביטוחי חיים קבע המחוקק בחוק הקלות בתשלומי המס למפקידים כספים.
הקלות אלו נקבעו במסגרת תיקון 153 לפקודת מס הכנסה [נוסח חדש]. במסגרת התיקון תוקנו הסעיפים העוסקים בנושא ותחולתם נקבעה החל משנת 2007. מקבל באופן אוטומאטי את הזיכויים והניכויים המגיעים לו בגין הפקדות אלו.


כך שלמעשה שכיר המפקיד כסף באופן עצמאי לביטוח חיים זכאי לזיכוי בגובה של 25% מסכום ההפקדה בעת תשלום המס. הפקדות לביטוח חיים על פי סעיף 45 הינן כאמור הוצאה מוכרת בעבור שכירים וניתן לדרש בגין רכיבים אלה החזרי מס.

להשוואת מחירים וקבלת ההצעה המשתלמת ביותר בישראל בתחום ביטוחי החיים לחצו כאן<<


ביטוח חיים למשכנתא – כל אדם בישראל, הלוקח משכנתא מהבנק, מחוייב לבטח את עצמו בביטוח חיים. מטרת הביטוח היא , שבמידה והלווה נפטר מכל סיבה יהיה לבנק איך לגבות את שחייבים לו. לכן, נהוג לומר שביטוח חיים למשכנתא הוא למעשה “ביטוח של הבנק”.
חברות הביטוח מציעות תנאים אטרקטיביים ביותר עבור ביטוחים אלו והתחרות מאוד גדולה.
רצוי לעשות סקר שוק לפני שבוחרים בחברה אחת ואפשר לחסוך הרבה מאוד כסף לאורך השנים.

להשוואת מחירים וקבלת ההצעה המשתלמת ביותר בישראל בתחום ביטוחי החיים לחצו כאן<<

בחלקה הימיני העליון של הכתבה תוכלו למצוא טופס עם אפשרות לקבל השואת מחירים מול 5 חברות ביטוח!!!!

מתחייבים למחיר האטרקטיבי ביותר

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>